Dodací podmínky


Zboží je dodáváno:

Obchodním balíkem prostřednictvím České pošty - rozvážka probíhá v pracovní dobu, v případě nepřítomnosti lze zboží vyzvednou do 7 dnů na poště. U zboží, které má prodávající k dispozici na skladě, je toto dodáváno do třetího až čtvrtého dne po potvrzení objednávky prodávajícím

Aktuálně využíváme služeb České pošty. Cena dopravy je 149Kč za zboží do 5kg a 170Kč při zboží nad 5kg.

Osobní odběr - možný po dohodě s obchodním oddělením v provozovně v Kroměříži za manipulační poplatek 109 Kč včetně DPH.

Kontakty na dopravce:
www.ceskaposta.cz

Přepravní službou PPL - www.ppl.cz, tel: 844 775 775, rozvážka v pracovní dobu do druhého dne, v případě nepřítomnosti zanechá dopravce vzkaz a telefonní číslo, kde se lze domluvit na dodání. Máte možnost si vybrat nadstandardní služby:

  • večerní (s příplatkem 700,- k dopravnému) či víkendové doručení (s příplatkem 900,- Kč k dopravnému)
  • výpomoc při výnosu zboží do patra - vynese řidič + zástupce zákazníka (65,- Kč za každé patro)
  • odvoz starého výrobku k ekologické likvidaci (388,- Kč za každý odvezený spotřebič)

Využíváme služeb společností PPL (do 20 kg) Cena dopravy je 150,- Kč za zboží do 20 kg, 388,- Kč za zboží o váze nad 20 kg včetně a 555,- Kč za zboží o váze nad 100 kg včetně. Zboží do 20 kg doručíme do 24 hodin po expedici, zboží nad 20 kg do 48 hodin po expedici. Dopravce telefonicky avizuje čas dodání vždy předem v den doručení.

Veškeré zboží je dodáváno s daňovým dokladem. Zboží zůstává do úplného zaplacení majetkem prodávajícího.

Objednávku lze zrušit bez udání důvodu a jakýchkoliv sankcí pouze před odesláním zboží. V jiném případě může provozovatel požadovat úhradu vzniklých nákladů.

Provozovatel může objednávku zrušit pouze v případě, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena. V případě zrušení objednávky vás provozovatel kontaktuje a navrhne řešení. Obvykle doporučí náhradní zboží nebo finanční vyrovnání - vrácení peněz nebo přeplatku do pěti pracovních dnů po připsání platby na účet.

Vrátit zboží lze do 14-ti dní od dodání, bez udání důvodu. V takovém případě zákazník nemá nárok na vrácení poplatků hrazených třetím osobám. (tj. Bankovních ústavů, dopravců apod.). Software, audio a video nahrávky lze vracet jen v neporušeném obalu. Viz Obchodní podmínky

Nebezpečí škody na zboží

Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce. Přečtěte si prosím Reklamační řád.

Prohlídka zboží a sériová čísla

Kupující je povinen prohlédnout zboží při vynaložení odborné péče podle možnosti co nejdříve po přechodu nebezpečí škody na zboží. Jestliže kupující zboží neprohlédne nebo nezařídí, aby bylo prohlédnuto v době přechodu nebezpečí škody na zboží, nemůže uplatnit nároky z vad zjistitelných při této prohlídce. Týž den kdy kupující zjistil vady zboží, je povinen podat písemnou zprávu prodávajícímu.