Zasílání zboží do zahraničí

Zboží dodáváme i do zahraničí. Aktuálně používáme dva způsoby dopravy v dělení podle toho, jestli jde o zásilku do okolních zemí (Slovensko, Rakousko, Německo, Polsko) nebo do zemí vzdálenějších.

Objednávku do zahraničí je nezbytné hradit bezhotovostně, tedy bankovním převodem či platební kartou. Platbu realizujete v domácí měně, banka převede na CZK.

Informace pro platební styk:
Číslo účtu: 43-3828570277 / 0100
Jméno a adresa majitele účtu: marketing4you s.r.o., Sv. Čecha 3582, 767 01 Kroměříž, Czech Republic jako variabilní symbol uveďte číslo zaslané proforma faktury nebo objednávky

Jméno a adresa banky:
Komerční banka, Komenského náměstí 2784, 767 36 Kroměříž, Czech Republic
Swift kód: KOMBCZPP
IBAN: CZ4501000000433828570277
Orientační kursový lístek najdete: http://www.kb.cz/NASA/rateList/SRVRate?lng=cs

Doprava do okolních zemí - Českou poštou:
Cena je nastavena na průměrnou částku 450 Kč. V případě, že se bude hmotnost či rozměry zásilky výrazněji odlišovat od průměru, bude i tato cena přepočítána a sdělena ještě před potvrzením objednávky. Pokud požadujete informaci předem, obraťte se na naše obchodní oddělení info@m4you.cz.

Doprava do dalších zemí - FEDEX:
Cena se vypočítává na základě platného ceníku společnosti FEDEX, dle regionálních zón a hmotnosti zásilky. Připočítán je pouze minimální náklad na balné a logistické služby. Cenu zjistíte přesně vždy v pokladně, ve třetím kroku.

Pro země z EU účtujeme DPH (pokud nedodá zákazník registraci k DPH v některé ze zemí EU), pro země další DPH neúčtujeme.

Celní operace na výstupu řešíme ve spolupráci s dopravcem my, celní operace na straně zákazníka si v cílové zemi vyřizuje zákazník.